Strona nasza oferta title

O terapii: Nadzieja i uzdrowienie

psychoterapia oferta

Dlaczego należy rozważyć leczenie?

Istnieje wiele powodów, dla terapii może być dobre i ważne dla Ciebie. Pomyśl o tym, gdzie jesteś teraz w twoim życiu. Prawdopodobnie myśli o leczeniu, ponieważ część swojego życia nie są tak dobre lub jako satysfakcjonujące, jak chcesz. Może czujesz się samotny i wyobcowany. Możesz być głęboko nieszczęśliwy.

Dwie ważne rzeczy na identyfikowanie się:

Że masz odwagi, by zastanowić się nad swoim życiem i poprosić o zmianę. Miejcie odwagę, aby dotrzeć i poprosić o pomoc.

Nasz terapeuta pomaga zastanowić się nad swoim życiem i postanowił poprosić o pomoc, jesteś dobrym kandydatem do leczenia.

Co byś mnie traktują?

Będę pracować z terapeutą zidentyfikować, zrozumieć i leczyć obszary, które oferują największy dyskomfort w swoim życiu. Wszystkie prace wykonane w środowisku współpracy i podtrzymujące. Kiedy po raz pierwszy odwiedzić Centrum Wilshire i terapeuta oceni żadnych problemów mogą one chcą się zająć. Terapeuta opracować plan leczenia, który najlepiej spełnia specyficzne wymagania. Polecam psychoterapię na http://www.psychoterapia-psychodynamiczna.warszawa.pl

Czy cierpisz z powodu depresji, lęku, stresu lub relacji problemów, terapeuta pomoże Ci zrozumieć, przeciw-wydajność Twojej obecnej sytuacji. Często złość, wstyd lub ból z przeszłości mogą pojawić się ponownie w innych kontekstach i relacji, co wydaje się zawsze jesteś uwięziony w sposobie bycia, który nie ma rozwiązania. Bez względu na temat, leczenie ostatecznie pomóc odkryć opcje, emocji i podświadomości myśli, że nie zdawali sobie sprawy, trzeba było. Leczenie pomaga podjąć kroki, aby uwolnić się od przeszłości. To pomaga wytyczyć kurs dla życia chcesz żyć - i nie pozostaje uwięziona w życiu masz mieszkał.

Jak długo to potrwa?

Zabieg może być krótki, koncentruje rozwiązaniem doświadczenie. Albo, jeśli są bardziej złożone i głębsze zagadnienia traumy i ból, może to potrwać dłużej. Wszystko zależy od Ciebie.

Czasami ludzie przychodzą na terapię z konkretnym problemem, który musi pracować przez. Powiedzieć, rozwód lub utrata pracy. Gdzieś pomiędzy 4-8 tygodni, raz w tygodniu, może pomóc rozwiązać te problemy sytuację.

Jeśli jest traktowane głębszych warstw depresji lub uraz czynniki stresogenne jednak leczenie może trwać od jednego do trzech lat. Czas trwania zależy od tego, jakiego rodzaju problemy pojawią się w procesie - i na poziomie klienta zaangażowania do pracy za ich pośrednictwem.

Jak często widzę mojego terapeuty?

Częstotliwość wizyt zawsze zależy od osobistej sytuacji. Niektórzy ludzie uważają, że ich terapeutą raz w tygodniu; inni raz lub dwa razy w miesiącu. Częstotliwość leczenia mogą zmieniać się rozwija. Jeśli jesteś w kryzysie lub mają pewien zestaw okoliczności, może to wymagać więcej niż jedno spotkanie tygodniowo.

Jestem trochę zdenerwowany. Czego mogę się spodziewać?

Oto nasz specjalista, mówić o łatwości wprowadzania terapii.

Będzie potrzebne leki?

Twój terapeuta pomoże Ci określić, czy można korzystać z zarządzania leków. Leki te mogą być użyteczne do przejścia w trudnych okresach. Niektórzy ludzie korzystają z biorąc leki psychotropowe na długie okresy. Nie wierzymy w lekarstwa dla jej leki, ale należy pamiętać o jej znaczenie w niektórych przypadkach. Terapeuci nie przepisać leki. Współpracujemy z psychiatrów w społeczności, którzy są upoważnieni do przepisywania leków. Twój terapeuta może wydać odpowiednie zalecenia. Zobacz także tej listy IA psychiatrzy.

Co zrobić, jeśli nie lubię mojego terapeuty?

Jeśli nie masz doświadczenia z terapeutą lub to, co mówi do ciebie, rozmawiać bezpośrednio z terapeutą i / lub zapisać swoje obawy. Bądź konkretny i wymienić kilka przykładów tego, co sprawia, że ​​niewygodne. Twój terapeuta ma swój interes w centrum leczenia. Można oczekiwać, że odpowiedź wspierającą i refleksyjnej. Jeśli to nie rozwiąże problemu, należy przerwać leczenie i / lub poprosić o skierowanie do innego terapeuty. Jeśli chcesz skierowanie, terapeuta ma moralny obowiązek zapewnienia trzy nazwiska terapeutów w Twojej okolicy. Istnieje wiele wspaniałych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla naszych terapeutów i gdzie indziej w społeczności. To jest warte czasu, aby znaleźć prawo. Jest tam.

Kiedy czuję się lepiej?

Jak stare wyrażenie idzie, jest ciemniejszy przed świtem. Albo, jak powiedział kiedyś Carl Jung, nie ma świadomości bez bólu. Na pewno nie jest w tym trochę prawdy. Uczucia smutku, samotności i złości jest ważne i potrzebne emocje - czasem regeneracji i wyraził - może mieć ogromny wpływ na proces gojenia. Terapeuci pomagają klientom przebić się przez mur milczenia, które trzymał na dystans i od innych, być może przez wiele lat. Leczenie stanowi przestrzeń dla głębokich zmian, prawie zawsze na lepsze. Proces ten wymaga czasu, zaangażowania i chęć i gotowość do zmiany. Nic dobrego się stanie z dnia na dzień. Bądź cierpliwy i zaufanie w procesie. Może pojawić się wspaniałe wyniki.

Jakie rodzaje ludzi może pomóc?

Terapia psycholog i psychoterapeuci z Warszawy, dzieci i młodzieży. W indywidualnych, par i rodzin. Jesteśmy również źródłem informacji dla społeczności gejowskiej i lesbijskiej. W każdym razie, dołożymy wszelkich starań, aby skutecznie służyć do Twoich potrzeb i wymagań użytkownika. Wielu naszych terapeutów z walce wszystkie ogólne warunki, a wiele z nich jest także wysokie kwalifikacje. Zobacz listę terapeutów, aby uzyskać więcej informacji. Jeśli szukasz konkretnego leczenia, należy pamiętać, aby ten wniosek po kontakcie z nami.

Jak chronić prywatność i moja prywatność?

Jesteśmy zobowiązani do ochrony prywatności naszych klientów i ścisłej poufności ukrytych w relacji pacjent-terapeuta. Zobacz chronione informacje zdrowotne (PHI) nasz komunikat.

Oni terapeutów pracujących poza warunkach biurowych?

Psychoterapeuci zapewniają również usług wewnątrz Wspólnoty, uzgodnienia z środowiskach szkolnych lub domowych, w zależności od okoliczności i wymagań klinicznych. Proszę pytać o szczegóły. Może się zdarzyć, gdy tradycyjne leczenie pacjent może nie być najlepszym wyborem. W takich przypadkach, odniesienia mogą być wykonane do alternatywnego leczenia.

Szybki Kontakt

Psycholog psychoterapeuta Warszawa
ul. Małego Franka 12
01-445 Warszawa

Mail: kontakt@psycholog-psychoterapia-warszawa.pl
Telefon: 22 655 11 11